Liga-Orlika 2014Formularz zgłoszeniowyFinał Wojewódzki dziewcząt 2014Finał Wojewódzki dziewcząt 2014 - WynikiFinał Wojewódzki chłopców 2014 - wynikiFinał wojewódzki 2014 - terminarz i podział na grupyREGULAMIN TURNIEJU 2014Półfinał Wojewódzki 2014 - kategoria 2004 i młodszePółfinał wojewódzki - Dziewczeta 2001 i młodszeTerminarz półinału wojewódzkiego 2014-kategoria dziewczątRegulamin półfinału wojewódzkiego 2014 Finały powiatowe i miejskie 2014Finały wojewódzkie 2013PÓŁFINAŁY 2013FINAŁY WOJEWÓDZKIE 2012PÓŁFINAŁY 2012Sponsorzy Ligi-Orlika 2013WYGRAJ Z RPO
Liga Orlika
Finały wojewódzkie 2013

FINAŁ KUJAWSKO-POMORSKIEJ LIGI ORLIKA 2013

 

FINAŁ KATEGORII DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2000 I MŁODSZE)

Data: 18.06.2013 R.

GRUPA  A  (Boisko typu orlik w Dąbrowie Chełmińskiej, ul. Sportowa 1). 

1.     SP Dąbrowa Chełmińska

2.     SP Boniewo

3.     SP 12 Bydgoszcz

4.     SP Wielgie

 

Grupa B (Boisko typu orlik w Unisławiu, ul. Magazynowa). 

1.     SP Unisław

2.     SP Brzozowo 

3.     SP 6 Inowrocław

4.     SP 2 Brodnica

Początek zawodów o godz. 9.00. Mecze w grupach do godz. 12.00.

Posiłek: 12.00 – 13.00; zespoły jedzą posiłek w tej miejscowości, gdzie rozgrywają swoje mecze grupowe.

Mecze o miejsca:

1.     Na boisku w Dąbrowie Chełmińskiej  grają zespoły z miejsc 1-2 z grupy A i grupy B (półfinały)

2.     Na boisku w Unisławiu grają zespoły z miejsc 3-4 z grupy A i grupy B (o miejsca 5-8).

3.     Mecz finałowy godz. 15.00 w Dąbrowie Chełmińskiej.

4.     Uroczyste zakończenie turnieju w Dąbrowie Chełmińskiej o godz. 16.00, dla wszystkich ośmiu finalistów. 

 

 

 

FINAŁ KATEGORII CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT (ROCZNIKI 2003 I MŁODSI)

Data: 19.06.2013 R.

GRUPA  A  (Boisko typu orlik w Unisławiu, ul. Magazynowa)

1.     SP Unisław

2.     SP Pakość

3.     SP 12 Włocławek

4.     SP 20 Grudziądz

 

GRUPA  B (Boisko typu orlik w Dąbrowie Chełmińskiej, ul. Sportowa 1). 

1.     SP Dąbrowa Chełmińska

2.     SP 41 Bydgoszcz

3.     SP Świekatowo

4.     SP Niemcz

Początek zawodów o godz. 9.00. Mecze w grupach do godz. 12.00.

Posiłek: 12.00 – 13.00; zespoły jedzą posiłek w tej miejscowości, gdzie rozgrywają swoje mecze grupowe .

Mecze o miejsca:

1.     Na boisku w Unisławiu grają zespoły z miejsc 1-2 z grupy A i grupy B (półfinały)

2.     Na boisku w Dąbrowie Chełmińskiej grają zespoły z miejsc 3-4 z grupy A i grupy B (o miejsca 5-8).

3.     Mecz finałowy godz. 15.00 w Unisławiu.

4.     Uroczyste zakończenie turnieju w Unisławiu o godz. 16.00, dla wszystkich ośmiu finalistów. 


 
Liga-Orlika 2014Formularz zgłoszeniowyFinał Wojewódzki dziewcząt 2014Finał Wojewódzki dziewcząt 2014 - WynikiFinał Wojewódzki chłopców 2014 - wynikiFinał wojewódzki 2014 - terminarz i podział na grupyREGULAMIN TURNIEJU 2014Półfinał Wojewódzki 2014 - kategoria 2004 i młodszePółfinał wojewódzki - Dziewczeta 2001 i młodszeTerminarz półinału wojewódzkiego 2014-kategoria dziewczątRegulamin półfinału wojewódzkiego 2014 Finały powiatowe i miejskie 2014Finały wojewódzkie 2013PÓŁFINAŁY 2013FINAŁY WOJEWÓDZKIE 2012PÓŁFINAŁY 2012Sponsorzy Ligi-Orlika 2013WYGRAJ Z RPO