Halowa Liga OrlikaAktualnosci K-PHLOTerminarz K-PHLOWyniki K-PHLOTabela K-PHLORegulamin K-PLHOGaleria K-PLHOPismo do SzkółCele TurniejuPółfinały WojewódzkieSponsorzyFormularz ZgłoszeniowyRegulamin TurniejuProtokół MeczowyLiga Orlika 2010
LIGA ORLIKA
Aktualnosci K-PHLO
KUJAWSKO-POMORSKA HALOWA LIGA ORLIKA (K-PHLO) są to rozgrywki dla zawodników kategorii orlik i młodsi. Celem rozgrywek jest możliwość gry z rówieśnikami z innych klubów i drużyn z województwa kujawsko-pomorskiego w przerwie pomiędzy rundą jesienną, a wiosenną sezonu 2011/12.
Organizatorem zawodów jest Akademia Sportu PIOTAK Piotr Fiutak, z siedzibą w Bydgoszczy.
SYSTEM  ROZGRYWEK 
 
1.     Rozgrywki mają charakter turniejowy.
2.     Startuje 16 zespołów. W wypadku mniejszej lub większej ilości zgłoszeń, organizator ma prawo zmienić liczbę zespołów.
3.     Rozegranych zostanie pięć kolejek po cztery turnieje w każdej kolejce.
4.     Zespoły spotykają się na turniejach w liczbie czterech drużyn, gdzie każdy gra z każdym. Uzyskane punkty i bilans bramkowy w turnieju zalicza się do ogólnej tabeli, prowadzonej na bieżąco, po każdej kolejce turniejów. O końcowej tabeli po pięciu kolejkach turniejów decyduje kolejno: liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania, lepsza różnica bramek ze wszystkich turniejów, ilość strzelonych bramek.
5.     Cztery najlepsze zespoły po rozegraniu pięciu turniejów, spotykają się
w FINALE. Prawo gospodarza turnieju przysługuje najlepszej drużynie. FINAŁ rozgrywany jest systemem każdy z każdym.
6.     Każdy z uczestników turnieju jest zobowiązany do zorganizowania jednego turnieju, podczas którego zabezpiecza dostęp do hali, sędziego i opiekę medyczną.
7.     Cztery zespoły będą gospodarzami turnieju dwukrotnie, w piątej kolejce turniejów.
8.     Każda drużyna może liczyć maksymalnie 13 zawodników.
9.     Zawodnik zgłoszony do turnieju, do końca rozgrywek nie może zmienić zespołu pod warunkiem, że wystąpił w nim w co najmniej jednym meczu rozgrywek KPHLO.  
10.           W trakcie rozgrywek można wymienić dwóch zawodników, pod warunkiem, że nie zagrali oni w żadnej innej drużynie we wcześniejszych turniejach KPHLO. 
11.           Organizator zapewnia nagrody i medale w turnieju finałowym.
12.           Każdy klub może wystawić maksymalnie trzy zespoły do rozgrywek.
Rozgrywki odbywać się będą od grudnia 2011 do marca 2012
 
Halowa Liga OrlikaAktualnosci K-PHLOTerminarz K-PHLOWyniki K-PHLOTabela K-PHLORegulamin K-PLHOGaleria K-PLHOPismo do SzkółCele TurniejuPółfinały WojewódzkieSponsorzyFormularz ZgłoszeniowyRegulamin TurniejuProtokół MeczowyLiga Orlika 2010